Tuşla ile Müşteri Hizmetlerini Aramak Çile Olmaktan Çıksın

Tuşla 1 620x350 tuşla Tuşla ile Müşteri Hizmetlerini Aramak Çile Olmaktan Çıksın Tu  la 1

Uzun zamandır kullandığım Tuşla uygulamasını paylaşmak istiyorum. Verimlilik konusunda neredeyse takıntılı birisi olarak, teknolojinin bize hizmet etmesi gerektiğini düşünüyorum. Ne yazık ki günümüz teknolojisinde telefon ile müşteri hizmetlerini aramak işkenceye dönüşebiliyor. Hepimiz, bir şekilde bu görüşmeleri yapmak zorunda kalabiliyoruz. Tanıtacağım program tam da burada imdadımıza yetişiyor.

Tuşla ile aramak istediğiniz firmayı seçiyoruz. Firmalara göre değişiklik gösteren menülerden, örneğin bir bankayı arayacaksanız, aramayı yapmadan kart bilgilerini giriyorsunuz, yapmak istediğiniz işlemi seçiyorsunuz ve arama tuşuna basıyorsunuz. Arama başladığı an da program otomatik olarak kart numaranızı giriyor. İhtiyacınıza göre seçtiğiniz müşteri temsilcisine ulaşmanız için gerekli tuş kombinasyonlarını tuşluyor. Eğer müşteri temsilcileri dolu değilse, en kısa yoldan ilgili temsilciye ulaşmış oluyorsunuz. Her aramadan önce, yaklaşık olarak ne kadar süre kazandığınızı gösteren bir açıklama mevcut. 44 firmanın çağrı merkezi menülerini görsel olarak kullanıcılarına sunan Tuşla, bunun yanısıra direkt olarak aranabilecek 400 firmanın çağrı merkezi telefon numarasını ve acil durumlarda ihtiyaç duyulabilecek 46 Acil Numarayı kullanıcılarına sunmaktadır.

iOS ya da Android kullanıyorsanız bu faydalı programı mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulamayı iPhone, iPad cihazlarınıza yüklemek için tıklayın.

Uygulamayı Android yüklü cihazlarınıza yüklemek için tıklayın.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Web tasarımı ve SEO çalışmaları yapan yazarımız, teknoloji ve daha bir çok konuda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

The Everything Machine by Tinybop 660x330

Çocuğunuzun eğitimi için: The Everything Machine by Tinybop

Tablet teknolojisini çocuğunuzun eğitimde kullanmanız için bir neden daha. Tinybop adlı çocuk eğitimi üzerine uygulamalar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir