PowerUp 3.0 ile Kağıt Uçaklarda Akıllandı

Neymiş öyle kağıttan uçak yapıp, rastgele havaya savurmak. Bizler küçükken akıllı telefon mu vardı, ev telefonları vardı onlarda kafam kadardı. İnterneti bırak, bilgisayar bile yoktu evlerde. Bilgisayarı anca NASA uzaya mekik göndereceği zaman televizyondan görebilirdik. Hal böyle olunca biz de oyuncaklarımızı, oyunlarımızı kendimiz yapardık. Kağıt uçak da bunlardan biriydi. Kağıdı katla, havaya savur, eğer şiddetli savurursan genellikle sert bir şekilde yere çakılırdı. Yumuşak bir şekilde, hele ki yüksek bir yerden attığında, biraz da hava akımının yardımıyla kendince rekorlar kırardın. Şimdi ki gençlik pek bir şanslı, hatta yaptıklarını şansa bırakmayacak kadar şanslı. Akıllı telefonla kontrol edilebilen PowerUp 3.0 modülüyle kağıt uçaklarınızın uçması şansa bağlı değil.

PowerUp 3.0 Kağıt Uçak 660x660 PowerUp 3.0 PowerUp 3.0 ile Kağıt Uçaklarda Akıllandı PowerUp 3

Web sitesinde hazır oluşturdukları şablonlar ile kağıt uçak yapımını bile şansa bırakmayan firma, yine sitesi üzerinden su geçirmez malzemeden yapılan kağıt uçak şablonlarınıda satın alabiliyorsunuz. PowerUp 3.0’ı nasıl kullanabileceğinizi gösteren video dersler (püf noktaları demek daha doğru olur, kağıt uçağın dersi mi olurmuş). Satın aldığınız kutudan çıkan uzaktan kumanda modülü ve pervane ile yön değiştirmenizi sağlayan kontrol modülünü kağıt uçağımıza monte ediyoruz. Sonra mı? Sonrası ver elini Avrupa (fantezi benim değil mi arkadaş).

Babalar gününe özel sizler için bir de sürprizimiz var. PowerUp 3.0’ı buraya tıklayarak %15 indirimli satın alabilirsiniz, tek yapmanız gereken satın alma sırasında Kupon kısmına “FathersDay” yazmak. PowerUp 3.0’ın nasıl çalıştığını görmek için yıkarıdaki videoyu izleyebilirisiniz. Haydi iyi uçuşlar.

PowerUp 3.0 Kağıt Uçak Şablon 1 660x660 PowerUp 3.0 PowerUp 3.0 ile Kağıt Uçaklarda Akıllandı PowerUp 3PowerUp 3.0 Kağıt Uçak Şablon 2 660x660 PowerUp 3.0 PowerUp 3.0 ile Kağıt Uçaklarda Akıllandı PowerUp 3

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Web tasarımı ve SEO çalışmaları yapan yazarımız, teknoloji ve daha bir çok konuda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

Sennheiser Orpheus 660x330

Dünyanın en iyi ve en pahalı kulaklığı Sennheiser Orpheus

İlk modeli, 1990 yılında üretilmiş olan Sennheiser Orpheus bir döneme damga vurmuş, sınırlı sayı da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir