Mr. Muscle kısa sürede oynanan keyifli oyun

Günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde biraz eğlenmek, kafa dağıtmak için oyun oynamak istiyor ama zaman bulamıyorsanız kısa süreli oyunlar tam size göre. Angry Birds, Minecraft boşuna bu kadar popüler olmadı değil mi! Keyifli zaman geçirebileceğiniz, hatta bağımlısı bile olabileceğiniz Mr. Muscle ile tanışın.

60’lı yılların sirk karakterlerine benzeyen Mr. Muscle üçken vücudun hakkını veren bir abimiz. Yalnız bu abinin bizim yardımımıza ihtiyacı var. Kaldırdığı halterin ağırlığından dolayı arada sırada dengesini kaybedebiliyor, halterin biraz üstünde hareket eden bloğu dengeyi bozmayacak şekilde, ekrana dokunarak tam ortadan kesmemiz gerekiyor. Eğer tam ortadan kesemezseniz Mr. Muscle‘ın olan tüm karizmasının çizilmesine neden oluyorsunuz. Bu durumda dili olsada konuşsa diyebileceğimiz Mr. Muscle, buna rağmen sizi her koşulda eğlendirmeye devam ediyor. En fazla bloğu en iyi şekilde keserek yüksek skor elde etmeye çalıştığımız oyunda ilerledikçe zorluk seviyesi artıyor ve dengede durmak zorlaşıyor. Mr. Muscle ilginizi çektiyse, yukarıdaki videodan oyunun nasıl oynandığını izleyebilirsiniz.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Web tasarımı ve SEO çalışmaları yapan yazarımız, teknoloji ve daha bir çok konuda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

The Everything Machine by Tinybop 660x330

Çocuğunuzun eğitimi için: The Everything Machine by Tinybop

Tablet teknolojisini çocuğunuzun eğitimde kullanmanız için bir neden daha. Tinybop adlı çocuk eğitimi üzerine uygulamalar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir