Mortal Kombat X Fragmanı Yayınlandı

Bir zamanların efsanevi oyunu Mortal Kombat serisini hatırlarsınız. Bir süredir serinin yeni oyunu Mortal Kombat X ile dikkatlerimi çekmeyi başardılar ve oyun için geri sayım başladı. 2015’e damgasını vuracak oyunun resmi tanıtım filmi yayınlandı.

Fragmanın soundtrack’inde System Of A Down’ın Chop Suey parçası kulaklarımıza ilişiyor. Oyunun tanıtım videosunu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz. Mortal Kombat X 14 Nisan 2015’de konsol, PC ve mobil platformlardaki yerini alacak.

Bir zamanların efsanevi oyunu Mortal Kombat serisini hatırlarsınız. Bir süredir serinin yeni oyunu Mortal Kombat X ile dikkatlerimi çekmeyi başardılar ve oyun için geri sayım başladı. 2015’e damgasını vuracak oyunun resmi tanıtım filmi yayınlandı. Fragmanın soundtrack’inde System Of A Down’ın Chop Suey parçası kulaklarımıza ilişiyor. Oyunun tanıtım videosunu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz. Mortal Kombat X 14 Nisan 2015’de konsol, PC ve mobil platformlardaki yerini alacak.

Puanlama

Oynanabilirlik
Grafik
Eğlence
Ses/Müzik

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Web tasarımı ve SEO çalışmaları yapan yazarımız, teknoloji ve daha bir çok konuda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

The Everything Machine by Tinybop 660x330

Çocuğunuzun eğitimi için: The Everything Machine by Tinybop

Tablet teknolojisini çocuğunuzun eğitimde kullanmanız için bir neden daha. Tinybop adlı çocuk eğitimi üzerine uygulamalar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir