iPhone Upgrade Program 660x330

iPhone Upgrade Program Nedir?

09.09.2015’de gerçekleştirilen Apple etkinliğinde, iPad Pro, iPhone 6S, Apple TV, Apple Pencil, Apple Watch gibi yeni ürünler tanıltıldı. İlgiyle izlediğimiz etkinlik de, bir de yeni hizmetini duyuran Apple, iPhone Upgrade Program adını verdiği yeni hizmetini tanıttı. Programa katılmak isteyen kullanıcılar Apple ile 2 yıllık sözleşme yaparak her ay, 32 dolar’dan başlayan fiyatlarla yeni çıkan iPhone modellerinin sahibi olabilecek. 12 aylık ödeme sonunda, kullanıcıdan eski iPhone toplanarak karşılığında yeni tanıtılan iPhone’u verecek ve kullanıcı seçtiği paketi ödemeye devam ederek, sözleşmesinide tekrar yenilemiş olacak.

iPhone Upgrade Program kapsamındaki tüm iPhone modellerinin aylık fiyatlandırması şu şekilde:

iPhone 6s
– 16 GB modeli için 32,41 Dolar/Aylık
– 32 GB modeli için 36,58 Dolar/Aylık
– 128 GB modeli için 40,75 Dolar/Aylık

iPhone 6s Plus
– 16 GB modeli için 36,58 Dolar/Aylık
– 64 GB modeli için 40,75 Dolar/Aylık
– 128 GB modeli için 44,91 Dolar/Aylık

iPhone Upgrade Program kullanıcılarına 99$ değerindeki Apple Care+ paketini de ücretsiz olarak verilecek. Apple Care+ paketiyle birlikte kullanıcılar, 2 yıllık garanti, telefon desteği ve ekranın kırılması, suyla temas, yere düşme gibi olası kazalara karşı en fazla 2 kere olmak üzere bu desteğe sahip oluyor. Servis ücreti ve vergisini ödemek şartıyla. Tabiki şimdilik sadece Amerika’daki Apple Store’larda geçerli olan bu program, önümüzdeki senelerde diğer tüm ülkeler için geçerli olmasını umut ediyoruz.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Web tasarımı ve SEO çalışmaları yapan yazarımız, teknoloji ve daha bir çok konuda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

The Everything Machine by Tinybop 660x330

Çocuğunuzun eğitimi için: The Everything Machine by Tinybop

Tablet teknolojisini çocuğunuzun eğitimde kullanmanız için bir neden daha. Tinybop adlı çocuk eğitimi üzerine uygulamalar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir