ibattz ASAP Charger 660x330

ibattz ASAP Charger ile akıllı telefonunuzu 15 dakika da şarj edin

Bir de akıllı telefonlar bağımlılık yapıyor derler, çok yanlış! Aslında tek bağımlılığımız prizler. Akıllı telefonlar ve tabletler sayesinde bilgisayarı cebimizde taşır hale geldik. 3D yazıcı teknolojisi ile tabanca, protez uzuvlar yaptılar. Hatta adamlar kök hücreden organ yapacaklar, ama halen biz akıllı telefonlarımızın şarj sorununu konuşuyoruz. Taşınabilir şarj cihazları bir nebze de olsa, sorunumuzu çözdü. Ama biz gerçek bir çözüm istiyoruz.

Şu sıralar teknoloji gündeminin merkezini oluşturan CES 2015’de ortaya çıkan ve iPhone 6’yı 15 dakika içinde şarj eden ibattz ASAP Charger adlı taşınabilir şarj cihazı ile priz bağımlılığımızı yenebileceğiz, ama pil teknolojisi gelişmediği için ve hızlı şarj’ın pillere uzun vadede zarar verdiğini düşünürsek, istediğimiz çözüme yine ulaşamamış oluyoruz.

ibattz ASAP Charger 800x391 ibattz ASAP Charger ibattz ASAP Charger ile akıllı telefonunuzu 15 dakika da şarj edin ibattz ASAP Charger

Emsallerinin (5 volt, 1 amper) yaklaşık 4 katı, hatta daha hızlı şekilde şarj imkanı sunan, ibattz ASAP Charger (20 volt, 2 amper), 5.600 mAh ve 11.200 mAh’lik iki farklı alternatifi olacak. iPhone kullanıcıları için güzel bir gelişme olduğu aşikar. Şimdilik fiyatlandırma ve piyasaya çıkış tarihi hakkında ise herhangi bir bilgi yok.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Web tasarımı ve SEO çalışmaları yapan yazarımız, teknoloji ve daha bir çok konuda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

Sennheiser Orpheus 660x330

Dünyanın en iyi ve en pahalı kulaklığı Sennheiser Orpheus

İlk modeli, 1990 yılında üretilmiş olan Sennheiser Orpheus bir döneme damga vurmuş, sınırlı sayı da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir