Hound’un yetenekleri rakiplerinin çok ötesinde

Geçtiğimiz günlerde duyurulan müzik arama servisi Soundhound’un yeni sesli asistan servisi Hound tanıtılmıştı. Daha beta aşamasında ve sadece Amerika da indirilmeye sunulan sesli asistanla ilgili ilk deneme videoları gelmeye başladı ve sonuçlar rakipleri olan Google Now, Siri ve Cortana’nın çok ötesinde.

İnternet üzerinden ürün testleri yapan Tim Schofield isimli youtube kullanıcısının yaptığı test ise kafalarımızdaki tüm sorulara cevap verebilecek nitelikte. Google Now, Siri ve Cortana ile ilk hevesimizi aldığımız “hava kaç derece, saat kaç, akşama boş musun?” gibi soruların yanında Hound‘un verdiği cevaplar adeta bir yetişkinle, bir çocuğun verebildiği cevaplar kadar farklı. Hound‘un paragraf sorularında gösterdiği performans inanılmaz. Schofield birden fazla soruyu aynı cümle içerisinde sormasına rağmen, Yeni sesli asistan hepsine aynı hızda cevap verebiliyor. Test aşamasında bu kadar yetenekliyse, gelecekte neler yapabileceğini cidden merak ediyorum.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Web tasarımı ve SEO çalışmaları yapan yazarımız, teknoloji ve daha bir çok konuda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

CezaCepte Trafik Cezası Sorgula OGS, HGS, MTV 660x330

Trafik cezalarını, MTV ödemelerini bildirimlerle haber veren uygulama CezaCepte

Trafik cezalarının bizlere ulaşması tam bir problem. Hele ki günümüzde, bize ulaşamayan postacının tebligatları muhtara …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir