En Hızlı Mobil Klavye Uygulaması Nintype

Nintype 768x450 Nintype En Hızlı Mobil Klavye Uygulaması Nintype Nintype

Yose Widjaja tarafından geliştirilen Nintype klavye uygulaması, Swype ve Flesky klavyelerin hızlı yazma yeteneklerinin çok ötesine geçiyor.

Nintype, iOS 8’in gelmesiyle iPhone ve iPad’lerin çoklu dokunma özelliğinden de faydalanarak, kullanıcılarına en hızlı yazma deneyimini sunuyor.

Dakikada 130 kelimeye kadar yazma olanağı sunan uygulama, $4,99 fiyat etiketiyle AppStore’da indirilebilir durumda.

NinType bugüne kadar piyasaya çıkan klavye uygulamalarından biraz farklı; bu yüzden iki el ile hızlı bir şekilde bir yandan kaydırma yapmak, bir yandan da gerekli kelimeyi hızlıca görüp onaylamak çok da kolay değil. Uygulama geliştirici firma ise kullanıcıların kaydırma yöntemini sisteme yavaş yavaş nakletmeleri gerektiğini, bu sayede mobil klavyenin yarattığı farkı görebileceklerini söylüyor.

NinType bu hızlı yazma mantığının yanına, hızlı silmeyi de koymayı unutmamış. Kaydırma tekniği ile çok hızlı bir şekilde yazılan kelime ya da cümleyi silmek mümkün. Noktalama işaretlerini de gözünden kaçırmayan uygulama, otomatik tamamlama özelliği ile de yazma işlemini bir hayli kolaylaştırıyor.

Geniş tuşlarıyla büyük parmaklı insanlar düşünülerek hazırlanan klavye uygulaması, farklı boyut ve tema seçeneklerinin yanı sıra, ilk kullanımda nasıl kullanılacağını da öğretiyor.

Elbette kullanır kullanmaz, uygulamanın tanıtım videosundaki kadar hızlı yazmayı beklemeyin. Ancak kısa sürede Swype ve Flesky gibi uygulamalara kıyasla çok hızlı yazabileceğinizi de bilin.

iPhone, iPad cihazlarınıza yüklemek için tıklayın.

Android yüklü cihazlarınıza yüklemek için tıklayın.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Web tasarımı ve SEO çalışmaları yapan yazarımız, teknoloji ve daha bir çok konuda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

The Everything Machine by Tinybop 660x330

Çocuğunuzun eğitimi için: The Everything Machine by Tinybop

Tablet teknolojisini çocuğunuzun eğitimde kullanmanız için bir neden daha. Tinybop adlı çocuk eğitimi üzerine uygulamalar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir