Guardians of the Galaxy The Universal Weapon iOS için ücretsiz

Guardians of the Galaxy The Universal Weapon 5 520x293 guardians of the galaxy the universal weapon Guardians of the Galaxy The Universal Weapon iOS için ücretsiz Guardians of the Galaxy The Universal Weapon 5

Marvel Entertainment’ın geliştirdiği Guardians of the Galaxy The Universal Weapon oyunu iOS için haftanın uygulaması seçildi.

Film ile benzer bir hikayeyi işleyen oyunda koruyuculardan bir ekip oluşturarak Korath, Nebula ve Ronan gibi rakiplerle gerçek zamanlı olarak mücadele edebiliyor veya isterseniz arena modunda diğer ekiplerle kapışabiliyorsunuz. Senaryo modunda yendiğiniz düşmanları arena modunda ekibinize dahil edebiliyorsunuz.

Sağa veya sola doğru akan bir oynanışa sahip olan oyunda dokunmatik odaklı kontroller ile hakimiyet oldukça kolaylaştırılmış. İlerlemek veya düşmana hamle yapmak için karakterinizin üzerine tıklayarak hedef noktaya parmağınızı sürüklemeniz yeterli. Oyunda mücadeleleri kazandıkça orijinal hikayenin içerisinde daha derinlere yol alabiliyorsunuz.

Karakterleriniz seviye atlayabildiği ve kendini geliştirebildiği için oyun RPG aksiyon türüne daha çok yaklaşıyor. Guardians of the Galaxy The Universal Weapon ‘ı ücretli olmadan indirin.

iPhone, iPad cihazlarınıza yüklemek için tıklayın.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Web tasarımı ve SEO çalışmaları yapan yazarımız, teknoloji ve daha bir çok konuda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

The Everything Machine by Tinybop 660x330

Çocuğunuzun eğitimi için: The Everything Machine by Tinybop

Tablet teknolojisini çocuğunuzun eğitimde kullanmanız için bir neden daha. Tinybop adlı çocuk eğitimi üzerine uygulamalar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir