Google Play Hediye Kartı çok yakında Türkiye’de

Google Play Hediye Kartı google play hediye kartı Google Play Hediye Kartı çok yakında Türkiye'de Google Play Hediye Kart

Google Play Hediye Kartı Türkiye’de ne kadar ilgi görecek bunu bilemem ama eğer özel hediyeler bulmakta zorluk çeken birisiyseniz, genel anlamda hediye kartının çok mantıklı olduğunu düşünüyorum. Hediye alırsınız meğerse kişinin ihtiyacı yokmuş, hediye alırsınız beğenmez, gizliden soruşturarak hediye alırsınız meğerse kendi almış. Kibarlıktan söylenemez de. Bu gibi durumlarda hediye kartı satın almak çok mantıklı. İşin başka bir boyutu, hediyenin fiyatını da vermiş olmak bizim topluda ne yazık ki ayıp. Google’ın hazırladığı hediye kartının diğer bir kullanım alanı ise, mobil cihazlarda çocuğunuzun satın alacağı oyun, kitap, uygulama gibi dijital ürünlere sınır koymak için kullanılabilir.

25TL, 50TL, 100TL değerlerinde olacak hediye kartları ile Android uygulama ve oyunlarına düşkün olan kişilere bu uygulamaları satın alması ya da uygulama içi satın almaları kullanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ülkemizde de kullanıma açılan Google Play Kitaplar için de kullanabilen bu hediye kartları ile Android cihazlarda okumak için e-kitap satın alabileceksiniz.

Google Play Hediye Kartı için tam bir tarih verilmesede, 2015’e girmemizle birlikte Türkiye’de satışa çıkacağı düşünülüyor.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Web tasarımı ve SEO çalışmaları yapan yazarımız, teknoloji ve daha bir çok konuda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

Sıçan Teyze Şişli Etfal 660x330

Sıçan Teyze Şişli Etfal Oyunu

Hayatlarımızı sorgulamamızı sağlayan Şişli Etfal hastanesinde geçekleşen kaka olayı, insanlık için tabi ki bir dönüm …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir