Google Chrome için 8 adet yeni sekme eklentisi

Earth View from Google Maps

Earth View from Google Maps 676x434 Yeni Sekme Google Chrome için 8 adet yeni sekme eklentisi Earth View from Google Maps

Bir çoğumuzun en çok beğendiği ya da tercih ettiği Chrome tarayıcıyı uydudan rasgele seçilmiş dünyanın görüntüsü yeni sekmenizin yerine kolayca geçer ve size çok güzel bir görüntü sergiler. Görüntülerin birçoğu sizin merakınızı uyandıracak ve nerede çekildiğini merak edeceksiniz. Google bunu da düşünmüş ve bunun için sağ alt tarafta tıklayıp yerini öğrenebileceksiniz bir seçenek sunmuş. Bu sayede her gün yeni yerler keşfetme imkanınız olacak. İndirmek için tıklayın.

Momentum

Momentum 675x432 Yeni Sekme Google Chrome için 8 adet yeni sekme eklentisi Momentum

Momentum sizin için yeni sekmede bir çok hizmet sunuyor. Her gün değişen bir resim dışında günlük hedefinizi de ekleyebileceksiniz, hava durumunu öğrenebileceksiniz, yapacaklar listesi yazabileceksiniz ve ilham verici bir söze göz atma imkanınız olacak. Direkt olarak yeni sekmede Google’dan arama yapabileceksiniz. Hem görsel hem de hizmet sunan bir sayfa istiyorsanız “Momentum” tam size göre. İndirmek için tıklayın.

Currently

Currently 675x472 Yeni Sekme Google Chrome için 8 adet yeni sekme eklentisi Currently

Sade bir tasarım mı tercih edersiniz, o zaman ‘Currently’ dir benim önerim. Currently size hava durumunu, nerede olduğunuzu ve saati gösteriyor. Tabi ki renklerini ve bulunduğunuz yeri manuel olarak da özelleştirebilirsiniz. Bu seçenek tamamen basit ve güzel görünümle ilgili bu yüzden çok fazla özelliği yok ama başta da dediğim gibi sadelikten yana olanların tercihi bu. İndirmek için tıklayın.

Modern New Tab

Modern New Tab 674x434 Yeni Sekme Google Chrome için 8 adet yeni sekme eklentisi Modern New Tab

Windows 8’in görünümünü sevenler vardır aramızda. Modern New Tab size bunu sağlıyor. Bu sekme seçeneği size hangi web sitelerin orada görünmesini istiyorsanız onları özelleştirme imkanı sunuyor. Hoş görünmesinin yanında sevdiğiniz sitelerden RSS sağlar ve böylelikle son haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca bu sekme size her web sitesi için renkli temalardan istediğiniz ikonu seçme şansı sunuyor. İndirmek için tıklayın.

Dayboard

Dayboard 674x432 Yeni Sekme Google Chrome için 8 adet yeni sekme eklentisi Dayboard

Yapılması gereken işleri mi tamamlamak istiyorsun? Dayboard tamamlaman gereken 5 görev üzerinde yoğunlaşıyor ve her yeni sekme açtığınızda bu görevleri size hatırlatıyor. Görevler her gün sıfırlanıyor. Dayboard ayrıca size yaptığınız/tamamladığınız tüm işlerin çetelesini tutuyor. İndirmek için tıklayın.

iOS 7 New Tab

iOS 7 New Tab 674x432 Yeni Sekme Google Chrome için 8 adet yeni sekme eklentisi iOS 7 New Tab

iOS’un görünümüne doyamıyor musunuz? Bu sekme teması tam istediğiniz iOS ekranını size sunuyor. İstediğiniz kadar yer imi ekleyebilir ve hatta ‘’app store’’dan indirebilirsiniz. Yine bu sekmeden RSS beslemelerini takip edebilirsiniz. İndirmek için tıklayın.

Dream Afar New Tab

Dream Afar New Tab 675x433 Yeni Sekme Google Chrome için 8 adet yeni sekme eklentisi Dream Afar New Tab

Bu sekme her gün farklı bir resimle size yeni bir macera sunuyor. Dream Afar de hava durumunu, en çok ziyaret edilen sayfaları ve hızlı arama seçeneği var. Bunlardan herhangi birinden hoşlanmıyorsanız da istediğinizi gizleyebilirsiniz. İndirmek için tıklayın.

Card Board

Card Board 675x433 Yeni Sekme Google Chrome için 8 adet yeni sekme eklentisi Card Board

Google Now’ın bu yeni tarz sunumunu beğendiniz mi? Card Board sekmesi en son indirilenler, yer imi, hızlı ayarlar ve benzeri olanakları size sunuyor. İstediğinizi seçme imkanınız da var. Tek üzücü yanı Google Now’ın bununla bütünleşmemiş olması. İndirmek için tıklayın.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Web tasarımı ve SEO çalışmaları yapan yazarımız, teknoloji ve daha bir çok konuda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

Sıçan Teyze Şişli Etfal 660x330

Sıçan Teyze Şişli Etfal Oyunu

Hayatlarımızı sorgulamamızı sağlayan Şişli Etfal hastanesinde geçekleşen kaka olayı, insanlık için tabi ki bir dönüm …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir