Gitaristlere Müjde! iRig HD-A Android için Kullanıma Hazır

Uzun zamandır iPhone ve iPad cihazlarımda kullandığım iRig, niyayet android için iRig HD-A modeli ile kullanıma hazır. iRig‘in yazılımı olan AmpliTube’de uygulama için satın alımlarla, onlarda pedal, amfi simülasyonu, kanal kaydı yapabilme özelliğiyle, akort edebilme, davul makinası gibi her gitaristin ihtiyaçlarını karşılayabilecek muazzam bir cihaz.

24 bit 48kHz dijital çevirici kablosunun yanında ayrıca USB kabloya da sahip cihazı böylece bilgisayara erişilebilen her yerde kolayca kullanmak mümkün oluyor.

Şuan için desteklediği android cihazlar ne yazık ki sınırlı. Tabi ki bu, donanım ile ilgili bir sınırlama. Yalnızca Samsung Professional Audio destekli cihazlarda çalışabiliyor. Şu an Galaxy Note 4, Galaxy Note Edge ile çalışan cihazın önümüzdeki dönemlerde Galaxy S5 ve Note 3′e de destek sağlayacağı belirtiliyor.

Yurtdışında €79.99 fiyat etiketiyle satışa çıkan cihaz, vergiler sağolsun, Türkiye de ki kullanıcıya ne kadara mal olacak şuan için belli değil. Ama iOS ya da Android kullanıyorsanız, bu ürünü mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Ürününün tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Web tasarımı ve SEO çalışmaları yapan yazarımız, teknoloji ve daha bir çok konuda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

Sennheiser Orpheus 660x330

Dünyanın en iyi ve en pahalı kulaklığı Sennheiser Orpheus

İlk modeli, 1990 yılında üretilmiş olan Sennheiser Orpheus bir döneme damga vurmuş, sınırlı sayı da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir