Çöpçatanlık uygulaması Tinder Plus yayınlandı

Çöpçatanlık uygulaması Tinder, geçtiğimiz gün ücretli versiyonu Tinder Plus’ı satışa sundu. Satışa sundu diyoruz, çünkü uygulama artık paralı.

İzleyeceğiniz video New York, Lonra, Paris ve İstanbul’da geçiyor. Videodaki sayın bayan tek başına seyahate çıkıyor, gezdiği yerlerin tadını tek başına çıkartırken ona eşlik edecek birilerine ihtiyaç duyuyor. Londra ve Paris’te ona eşlik edecek birilerini bulurken, sizin de dikkatinizi çekeceği gibi İstanbul’da birilerini bulamıyor. Yani buradan şu mesajı veriyoruz, her kuşun eti yenmez Tinder 😉

Uygulama içinde sunulan Tinder Plus’ın aylık ücreti 4-42 lira aralığında değişiyor. Peki Tinder Plus, bu paraları ödemeyi kabul eden kullanıcılarına ne tür kolaylıklar sağlıyor?

Tinder Plus‘da dikkatimizi çeken özelliklerinden ilki Pasaport. Özellik, kullanıcıların konumlarından bağımsız olarak diğer Tinder kullanıcılarıyla eşleşmelerini sağlıyor. Kullanıcılar haritada belirlediği bir noktada arama yapabiliyor. Undo (Geri Al) adı verilen ikinci özellikse, Tinder’ın meşhur “hot or not” fonksiyonunu kullanırken geçtiğiniz bir profili geri getirmenizi sağlıyor. Tinder’ın ücretsiz versiyonunda bir profili yanlışlıkla “not” olarak geçtiğinizde geri dönülmez bir yola girdiğiniz anlamına geliyor.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Web tasarımı ve SEO çalışmaları yapan yazarımız, teknoloji ve daha bir çok konuda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

PERI Duo iPhone Hoparlörü 660x330

PERI Duo: iPhone telefonunuzu ses sistemine dönüştüren kılıf

iPhone telefonlarla neredeyse her şeyi yapar olduk. Müzisyenler için kayıt aksesurları ve uygulamaları, Fotoğrafçılar için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir