Bir Metrobüs Macerası: Metrobüs Race in Istanbul

Orada yaşamayanlar için İstanbul denince akla hep güzel şeyler gelir boğaz, taksim, etkinlikler ama İstanbulda yaşayan insanlar için bu kadar masum değildir o koca metropol, trafik ise en büyük çiledir. İstanbul trafiği sizinle değil, siz onunla oynayın diye Türk oyun stüdyosu Atom Games’in geliştirdiği Metrobüs Race in Istanbul ile karşınızda.

Metrobüs Race in Istanbul’un konusu ise; şöför, araçta bir bomba olduğunu öğrenince kalp krizi geçirir. Metrobüs saatte 50km hızın altına düşerse bomba patlayacaktır! Metrobüsün kontrolünü elinize alarak, trafikte sürüş hızını yüksekte tutmalı ve bu esnada polise yolcuları kurtarması için yardım etmelisiniz. Yoldaki engellere dikkat edin, yoksa hız kaybedebilir hatta bombayı patlatabilirsin! Aracı hızlı tutun ve sürüşüne dikkat edin ve tabiki boğaz manzarasının tadını çıkarın. Metrobüsünü geliştirmek için yoldaki paraları toplamayıda unutmayın.

Metrobüs Race in Istanbul ile İstanbulun tadını çıkarırken, çilesiyle oyun oynamak isterseniz oyun Android platformu için ücretsiz olarak indirmeye hazır.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Web tasarımı ve SEO çalışmaları yapan yazarımız, teknoloji ve daha bir çok konuda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

İlginizi Çekebilir

The Everything Machine by Tinybop 660x330

Çocuğunuzun eğitimi için: The Everything Machine by Tinybop

Tablet teknolojisini çocuğunuzun eğitimde kullanmanız için bir neden daha. Tinybop adlı çocuk eğitimi üzerine uygulamalar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir